Buttony

Aktualności

Olimpia Brzeziny - Gladiatorzy Sierszew

• autor: taczer90, 2011-03-31 18:56

Porażką 4:1 z Olimpią Brzeziny zakończył się pierwszy mecz wyjazdowy Gladiatorów w rundzie wiosennej. Pierwsza połowa to znaczna przewaga gospodarzy, którzy od początku spotkania postanowili zaatakować, taka taktyka okazała się słuszna, gdyż do przerwy Olimpia strzeliła 3 bramki i kontrolowała wydarzenia na boisku, w pierwszej połowie Gladiatorzy słabo prezentowali się na boisku i niezbyt często gościli pod bramką gospodarzy. Druga połowa wyglądała zupełnie inaczej, to Gladiatorzy częściej byli przy piłce, jednak brakowało ostatniego podania. W końcu jednak udało się zdobyć bramkę, a konkretnie uczynił to Rafał Rzepczyk, ładnym strzałem zza pola karnego.  Po zdobyciu bramki Gladiatorzy zaczęli jeszcze bardziej atakować, co stwarzało okazję Olimpii do kontrataków, po jednym z nich gospodarze zdobyli czwartą bramkę i ustalili wynik spotkania.

Kolejna okazja do zdobycia punktów w najbliższą niedzielę, Gladiatorzy na własnym boisku będą podejmować drużynę Piasta Czekanów.